Cultes des Ghoules w Hells Headbanger’s Records

Hells Headbanger’s wznawia na CD wyprzedany debiutancki album polskich umarlaków z Cultes des Ghoules – „Häxan”. Wznowienie ma być przygotowaniem na kolejne uderzenie Cultes które ww. label wyda latem 2011  jako 12″ EPkę i będzie nosiło tytuł „Spectres Over Transylvania”.  Ghule przygotowują również powoli nowy album. Cultes Des Ghoules - haxanObrana ścieżka na poprzednich wydawnictwach sugeruje iż będzie to cuchnący starą kryptą i patologicznie rytualny black metal w duchu Mortuary Drape, Necromantia, Barathrum czy starego Rotting Christ i Varathron. W pytę wiadomość jak dla mnie.

 

Dla przypomnienia dodam tylko że jakiś czas temu ukazały się wznowienia kilku starszych materiałów Cultes Des Ghoules oraz split EP dzielony ze Szron:

  • Morbid Jehovah Records wydało wznowienie na kasetach wyprzedanej już EPki „Odd Spirituality”. Limit taśm to 300 szt.  7″ EP wydało wcześniej podziemne wytwórniowe trio: Flagellum Haereticorum/Under the Sign of garazelGarazel/Terror Propaganda,
  • Societas Oculorum Arcanorum wydało na digiCD wznowienie błyskawocznie wyprzedanej demówki „Angel of Poison and Death”. Limit wznowienia to 500 szt i… już wyprzedane w samej wytwórni!
  • Agonia Records wznowiła materiał z taśmy wydanej wcześniej przez Enochian Tongues dzielonej z Goat Tyrant pod tytułem „Conjurers of Archaic Powers” na winylach. Cały limit to 500 szt z tym, że 150 sztuk na szaro-czarnym a 350 sztuk na czarnym krążku.
  • Under The Sign of Garazel wespół z Morbid Jehovah wydali świeży materiał na 7″ EP „Ridden With Holy Grace/The Black Prophecy”. Jest to split ze Szron. pierwsze tłoczenie z 2011 roku limitowane do 500 szt już zostało wyprzedane i aby uciąć czarnorynkowe spekulacje wytwórnie postanowiły dotłoczyć tenże split w liczbie 300 szt. Może w końcu skończą się chore ceny na internetowych aukcjach…

W Hells Headbanger’s dostępne są również piękne zasuwane bluzy z kapturem. Komu zimno niechaj bierze!

Tyle informacji. Czekamy więc na 12″ EP oraz drugi duży album! Oj zajedzie stęchlizną…!

Źródło: http://www.hellsheadbangers.com/cultesdesghoules/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s