MERCILESS DEATH – nowy album po 17 latach!

Polska THRASHING MADNESS Productions zapowiada Merciless Death - From Hellpowrotny materiał polskich death/thrashowych wyjadaczy z Merciless Death. Tytuł płyty „From Hell”. Oficjalny komunikat głosi:

„Po latach nie bytu z czeluści najmroczniejszego Hadesu powraca z martwych legenda polskiego thrash metalu, przypominając o sobie nowym pełnowymiarowym albumem będącym kwintesencja wszystkiego co najlepsze w tym gatunku ,doskonale wyważony klimat ukazujący nam jeszcze bardziej oldschoolowe oblicze, tym razem MERCILESS DEATH uderza z nie wyobrażalną siłą . From Hell to powrót do starej formuły Eternasl Condemnation zgrabnie połączonej z tym co udało się wypracować zespołowi na późniejszych produkcjach Holocaust i Sick Sanctities , świetnie rozwinięty temat jest doskonałą kontynuacją , a nie dopasowywaniem się na siłę do obecnych trendów i mód !!! To cały czas ten sam Oldschool metalowy band! Nowy album ukarze się na 2ch nośnikach Cd i LP jeszcze w tym roku! Tak, że bądźcie czujni bo tym razem śmierć będzie bezlitosna otwierając bramy piekieł by opętać cały metalowy świat! JUŻ W KRÓTCE PO 17 LATACH MILCZENIA ZUPEŁNIE NOWY MATERIAŁ MERCILESS DEATH. 11 NOWYCH KOMPOZYCJI PROSTO Z PIEKŁA!!!”

Lista utworów i aktualny skład poniżej:

Grzegorz „Wiechu” Miszuk – Vocals, Drums (także Egzekuthor)
Mariusz „Zdrodo” Zdrodowski – Guitar
Tomasz „Skaya” Skuza – Bass (lider Quo Vadis)

gościnnie:
Marek „Zaku” Zak – Bass
Mateusz „Matek” Lazar – Guitar
Michael „Micha” Schmidt – Guitar

1.    I am Death
2.    Buried During Life
3.    Army of Hell
4.    Satanic Slut
5.    Soul Eater
6.    Eden Seemingly Lost
7.    Time of Birth
8.    Litany to Satan
9.    Cursed Religion
10.    Holy Death
11.    Satanic Slut 2

Merciless Death Polska

Pierwszego nowego „ciosu” „I AM DEATH” możecie posłuchać na oficjalnym profilu myspace (adres poniżej). Czekam z niecierpliwością bo kawałek jest zajebisty!

strona zespołu: http://www.otostrona.pl/mercilessdeath/
Merciless Death myspace: http://www.myspace.com/mercilessdeathpolska
Thrashing Madness: www.thrashing-madness.pl lub http://www.myspace.com/thrashingmadnessprod

 

Po latach nie bytu z czeluści najmroczniejszego Hadesu powraca z martwych legenda polskiego thrash metalu, przypominając o sobie nowym pełnowymiarowym albumem będącym kwintesencja wszystkiego co najlepsze w tym gatunku ,doskonale wyważony klimat ukazujący nam jeszcze bardziej oldschoolowe oblicze, tym razem MERCILESS DEATH uderza z nie wyobrażalną siłą . From Hell to powrót do starej formuły Eternasl Condemnation zgrabnie połączonej z tym co udało się wypracować zespołowi na późniejszych produkcjach Holocaust i Sick Sanctities , świetnie rozwinięty temat jest doskonałą kontynuacją , a nie dopasowywaniem się na siłę do obecnych trendów i mód !!! To cały czas ten sam Oldschool metalowy band! Nowy album ukarze się na 2ch nośnikach Cd i LP jeszcze w tym roku! Tak, że bądźcie czujni bo tym razem śmierć będzie bezlitosna otwierając bramy piekieł by opętać cały metalowy świat!

JUŻ W KRÓTCE PO 17 LATACH MILCZENIA
ZUPEŁNIE NOWY MATERIAŁ MERCILESS DEATH.

11 NOWYCH KOMPOZYCJI PROSTO Z PIEKŁA

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s