MOON nagrywa nowy album „Lucifer’s Horns”

MOON logoNie ucichły jeszcze echa po wydanym przez Christ Agony albumie „Condemnation” a Cezara rozsadza wena!

Po blisko dziesięciu latach niebytu, z początkiem 2009 roku przywrócił on do życia swój projekt Moon.
Na krótko po reaktywacji do Cezara dołącza gitarzysta Gonthy, udzielający się na codzień w formacji Soul Snatcher oraz Abusiveness. W przeciągu kilku tygodni reaktywowany MOON komponuje praktycznie cały materiał na nowy album w klimatach szybkiego Death/Black metalu. Energia i zapał obu twórców był tak wielki, że przy pomocy perkusisty Hexena / Hate / oraz basisty Krissa / Hell United /, Moon gra w maju 2009 pierwsze oficjalne koncerty w ramach mini trasy po Polsce, wraz z Azarath, Hell United oraz Neolith. Kolejne miesiące to intensywna praca nad nowym materiałem wraz z nowym perkusistą Vizunem, znanym z gry w Parricide i Abusiveness.

Koniec 2009 przynosi nowe nadzieje dla Moon, a mianowicie zespół podpisuje kontrakt z cenioną białostocką wytwórnią Witching Hour Productions na wydanie reedycji wcześniejszych materiałów oraz najnowszego albumu.

MOON Christ Agony CezarNowy album Moon zatytułowany „Lucifer’s Horns” to 8 utworów surowego i bezkompromisowego Death/Black metalu. Album zarejestrowany będzie w lubelskim Sinquest Sound Studio w drugiej połowie stycznia 2010 roku. Wydanie zapowiadane jest na jesień 2010. Bądźcie czujni!

Źródło: http://www.myspace.com/moonsatanic

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s